Just in Time

Bo uciekająca chwila nie zaczeka. Liczy się tu i teraz.

Jedyne, co można zrobić to spróbować zatrzymać pędzące chwile i obrazeM. uwiecznić to, co tak ulotne.

 

Zapraszam,

Magdalena eM. Borucka

Kategorie
Licznik odwiedzin
Online:

Tall Ships Regatta

Tall Ships Regatta 2011 – on board

…bo tylko to, co namacalne może być pełnią doświadczenia. Poczuć morze… Nie z brzegu. Podziwiać statki… Nie z lądu. Jedynie na pokładzie można zobaczyć to, co z boku niedostrzegalne… Zatem – na pokład!
Publikuję i… ruszam nad morze. Do zobaczenia po powrocie!

Tall Ships Regatta 2011 – okiem szczura lądowego

Oglądać statki i doświadczać okołomorskiego klimatu z lądu to nie to samo, co doświadczać ich… Widoki niemniej jednak są piękne.

Tall Ships Regatta 2011 – pod pełnymi żaglami

Czy może być coś piękniejszego niż majestatyczne statki z całego świata pod pełnymi żaglami kryjące Bałtyk jak okiem sięgnąć..? Czy można wyobrazić sobie coś bardziej fascynującego niż uciekać przed Darem Młodzieży przepływając tuż przed jego dziobem? Czy jest coś lepszego niż możliwość poczucia wiatru we włosach i smaku morskiej bryzy..?

Tall Ships Regatta, Gdynia – na morzu

Dziesiątki żaglowców z całego świata, wielość kultur, feeria barw, a wszystko w atmosferze bujania fal, kołujących mew, nowych doświadczeń, rozmów z załogami i muzyki.  Tak wspominam The Culture 2011 Tall Ships Regatta, międzynarodowe regaty żaglowców. Jak na morską imprezę przystało, miałam okazję przyglądać się wszystkiemu z morza, za co dziękuję organizatorom tej wspaniałej inicjatywy.