Just in Time

Bo uciekająca chwila nie zaczeka. Liczy się tu i teraz.

Jedyne, co można zrobić to spróbować zatrzymać pędzące chwile i obrazeM. uwiecznić to, co tak ulotne.

 

Zapraszam,

Magdalena eM. Borucka

Kategorie
Licznik odwiedzin
Online:

Lord of the Dance

Lord of the Dance

lord_01
Trudno o bardziej żywiołowy taniec i to w takim wykonaniu! „Lord of the Dance”, najsłynniejsze irlandzkie show taneczno-muzyczne, po raz kolejny gości na najlepszych scenach, na trasie tournee „Lord of the Dance” Michaela Flatleya znalazła się także Polska. 9 miast, 13 występów, niezliczona ilość energii i jeszcze więcej uderzeń obcasów, a wszystko to przedstawiające najpopularniejszą irlandzką legendę o prawdziwej miłości i odwiecznej walce dobra ze złem pełnej niewinności, ale i zmysłowości.

Tancerzami „Lord of the Dance” są mistrzowie tańca irlandzkiego z całego świata z Michaelem Flatleyem, twórcą, producentem i reżyserem przedstawienia, na czele. W show zobaczymy także tyszanina, Michała Piotrowskiego, odnoszącego sukcesy na całym świecie, a obecnie stałego tancerza „Lord of the Dance”.

Umiejętności tancerzy przechodzą ludzkie pojęcie, stroje zaskakują oryginalnością i feerią barw, a choreografia przyprawia o zawrót głowy przy muzyce Ronana Hardimana. Jak wygląda połączenie tych niezwykłych elementów na żywo, można przekonać się poniżej…

 Kliknij prawy znaczek nawigacji dla pełnoekranowego trybu przeglądania zdjęć.
Zobacz wszystkie: